Kobieca Marka Osobista!

Moje kolejne marzenia realizują się teraz! Zawsze chciałam robić dla kobiet coś więcej niż same zdjęcia. Wiem, że mam smykałkę do wyszukiwania, łączenia, doradzania. W połączeniu z moim talentem jakim jest rozwijanie i motywowanie innych – jest to kombo! Dlatego w studiu pojawia się wypasiona opcja dla kobiecych firm – więcej informacji – wskakuj! A poniżej przeczytaj opinię Alicji z którą miałam wielką przyjemność ostatnio pracować!

Ala powiedz jak do nas trafiłaś?

Natrafiłam na Was dwukrotnie:) Pierwszy raz po prostu na IG, kiedy zbierałam kontakty do fotografów w całej Polsce,, otwierając swoje studio polishyourbrand. Szukałam kobiecych sesji, po prostu innych. Drugi raz, to podczas darmowego wyzwania u Gochy z Dwa Słowa. I wtedy już nie puściłam Was i zostałam na stałe:) Dlatego, że sama potrzebowałam sesji wizerunkowej, właśnie do mojej firmy. Wiedziałam, że chce innej sesji wizerunkowej, tej co widzi się na rynku: komputer i kawa. Bo moje brand słowa zupełnie o tym nie mówią, a moje to: kobiecość, elegancja, nieoczywistość. I taki właśnie chciałam przekazać poprzez zdjęcia. Oglądając Wasze portfolio wiedziałam, że to u Was osiągnę.

Czy długo myślałaś nad rezerwacją sesji?

Jestem osobą – planowszczykiem i szybko podejmującą decyzję:D:D Dlatego gdy już wiem, że coś dla mojej firmy jest potrzebne to po prostu to już robię. Przegadałam tylko z moim mężem termin: mam dwoje dzieci..i już:)

Co nas wyróżniło wśród konkurencji?

Inne podejście niż to, co widzę na rynku. Stawiacie na kobiecość i elegancję, sensualność. A ja tego właśnie szukałam bo taki jest przekaz mojej marki:) No i kolorystyka, bo idealnie pasowała do mojej marki:) No i wiedziałam, że takie kolory znajdę u Was w garderobie:), która jak już sama sprawdziłam, jest dość obszerna:) Nie mówiąc o pięknej biżuterii.

Czy całe przygotowania przed sesją: meile, rozmowa online, moodboardy – coś ci dały – uspokoiły, że idziemy w tym samym kierunku?

Zdecydowały pokazały, że jestem w dobrym miejscu:) Do tego cieszył mnie fakt, że pracujemy podobnie.więc czułam, że jestem w idealnych, profesjonalnych rękach:) Czy to sesja wizerunkowa, czy to projekt identyfikacji wizualnej musi być poprzedzona analizą marki/moodboardem lub dyskusja na wypuklenie słów/przekazu. I to właśnie podczas rozmów między nami zrobiłyśmy. 🙂 Pracowało się idealnie. Mam wrażenie, że rozumiemy się bez słów:) Jesteś profesjonalistką. Po prostu:)

Jak wrażenia z sesji?

Po prostu mega! Super, profesjonalne podejście. Dużo mi dały jako kobiecie (piękne stroje, pyszna kawa, przepiękny makijaż i superanckie prezenty oraz zdjęcia) ale także jako firmie. Dałyście mi inspirację, by iść dalej, dałyście mi energie..ale także jeszcze bardziej utwierdziłyście mi, że moje studio i moje podejście jakie sobie wymarzyłam to jest właśnie TO. I wasza sesja zdjęciowa przepięknie to uwypukla. I jestem za to Wam bardzo wdzięczna.

A jak się czułaś w pierwszych minutach w studiu?