Tak wiem, że Walentynki to nie do końca dla wszystkich pasujące święto. A ja przyznam się szczerze, że je lubię! Kocham każdego dnia równie mocno. Nie zapominam mówić o tym swoim bliskim. Ale skoro jest okazja sprawić im mały upominek w dzień kiedy cały świat pokazuje to bardziej to czemu nie?

Dziś mam dla Was trzy propozycje:

Pierwsza – zupełnie oczywista a nie do końca typowa. Wspólna sesja zdjęciowa! Nawet się zrymowało 😉 Czekoladki zjecie za szybko a kwiaty zwiędną. Zdjęcia zostaną na stare lata abyście wspominali jacy to byliście piękni, młodzi!

Druga – banalna, codzienna. Więc dlaczego o niej piszę? Bo w codziennym biegu zapominamy ile nam daje to radości i szczęścia. Czasem wystarczy mały drobiazg: wspólna kolacja przy świeczkach, przytulanie przy ulubionym filmie, karteczka wsadzona do małego, słodkiego  co nieco.

Na koniec trzecia opcja. Jeśli nie macie czasu aby samemu coś przygotować, ale jednocześnie nie chcecie aby prezent był kolejnym kupionym na szybko w markecie za rogiem – może warto wybrać mały upominek, który ktoś inny zrobił sam? Rzeczy hand made są tak niepowtarzalne. Ja sama bardzo lubię szperać w sklepach internetowych jak choćby w DaWandzie w dziale Pomysły na Prezent z okazji Walentynek, bo wiem, że znajdę tam oryginalne rzeczy. Robione z sercem a to o przecież chodzi!