Nie będę się rozpisywać dlaczego i po co. Sama jestem mamą i jestem bardzo wdzięczna, że mogłam Zosię karmić piersią tak długo. Ale też wiem, że niepotrzebnie jest aż taka nagonka na druga stronę. Niektóre mamy nie mogą lub nie chcą i powinno się to uszanować. Nie mniej jednak wiem, że w naszych szpitalach wcale nie ma aż tak dobrej pomocy aby zrobić naprawdę wszystko i pokazać zagubionej mamie zaraz po porodzie jak karmić. Wiem, bo sama to przeszłam. Ale o tym jeśli macie ochotę możecie poczytać tutaj.
Dziś chciałam Wam pokazać mamy, z którymi miałam przyjemność iść na wspólny spacer i zrobić tą magiczną sesję. Magiczną, bo karmienie piersią to naprawdę coś niezwykłego dla każdej kobiety. To niewidzialna więź, która łączy nas z maluchem. To czułe spojrzenia. To dotyk małej rączki, która potrzebuje bliskości i bezpieczeństwa. To nasze sam na sam, które po osiemnastu latach będziemy wspominać z łezką w oku.
Bardzo się cieszę, że powstał projekt Kraina Miłością i Mlekiem Płynąca. Że zgłasza się do mnie tyle mam i pyta o szczegóły. Chcę zatrzymać ten Wasz moment na potem. Na stare lata. Jeśli macie ochotę piszcie! Czekam 🙂