Warsztaty z Damianem Drewniakiem

Między wyobraźnią a kolorem

Dokładnie pamiętam jak poznałam Damiana. To był październikowy dzień. I moje pierwsze w życiu warsztaty u krakowskiej fotografki Agi Rzymek. Zimno, deszczowo, a warsztaty miały być w plenerze! Ale nic to – przecież to było moje pierwsze poważniejsze wyjście na cały dzień odkąd urodziła się Zosia, czyli jakieś…..5 lat temu! Powiedziałam mu wtedy, że z jego talentem i wyobraźnią kiedyś to ja będę mu organizować warsztaty. W odpowiedzi usłyszałam śmiech 😉

Czas mija jak mrugnięcie powieką a ja…….no cóż……miałam rację! Backstage, który widzicie poniżej to już moje trzecie warsztaty, które organizuję w Krakowie Damianowi. Tym razem na zdjęcia zawędrowaliśmy do bardzo klimatycznego miejsca jakim jest Młyn w Zabierzowie.

Dziewczyny pracowały w kameralnej grupie. To duży komfort kiedy prowadzący może każdemu podpowiedzieć, doradzić. Pozowała dla nas fenomenalna Asia, którą miałam okazję spotkać już wcześniej. Mimo jeszcze jesienno-zimowej aury wszystko przebiegło sprawnie. Nie mogło być inaczej gdy zbiorą się ludzie z wspólną pasją, by się nią dzielić i wzajemnie naładować!

Po zdjęciach rozgrzewaliśmy się kawą i herbatą już w studiu, by po obiedzie wspólnie zasiąść do części poświęconej edycji. Zresztą sami zobaczcie jak było, a jeśli nabierzecie ochoty to zapraszam Was na następne spotkanie znowu w październiku (bo majowe bilety rozeszły się jak ciepłe bułki!)